Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dlaczego my

Znaleźć serwis chłodniczy w Polsce to nie sztuka. Znaleźć solidną firmę chłodniczą jest już znacznie trudniej.

Dlaczego mieliby Państwo powierzyć swoją instalację chłodniczą bądź urządzenia firmie Werner?

Czas

To pewnie pierwsza rzecz, na której Państwu zależy. Niesprawne urządzenia chłodnicze generują straty. Znaczenie ma każda godzina. Czas kojarzony jest zazwyczaj z szybkością reakcji – zgadza się, ma ona duże znaczenie, jednakże szybkość reakcji i skuteczne działanie serwisantów jest wynikiem kilku istotnych czynników:

Doświadczenie

Godziny spędzone na serwisie w niezliczonych ilościach chłodni i mroźni, które mamy za sobą, to zetknięcie się z wieloma różnymi problemami; to teoria przekuta w praktykę, która sprawia, że czas montażu lub serwisu zajmuje nam mniej.

Poznajmy się lepiej

Każda instalacja chłodnicza ma swoją specyfikę. Nowa firma serwisowa, która pojawi się w Państwa zakładzie w czasie awarii będzie poruszać się po omacku, co znacznie wydłuży czas naprawy. Warto zaufać naszej firmie – korzystając regularnie z naszych usług – nie tylko w czasie awarii, ale w ramach przeglądów lub rutynowych czynności konserwacyjnych, zyskają Państwo na czasie w sytuacji awaryjnej, bo nasi serwisanci będą znali instalację jak własną kieszeń.

Zmniejszamy ryzyko

Interwencja serwisantów w czasie awarii to usuwanie skutków, nie przyczyn. Systematyczna opieka serwisowa naszej firmy zmniejsza ryzyko kosztownych awarii. Z doświadczenia wiemy, że większość sytuacji krytycznych jest do uniknięcia, jeśli nieprawidłowości zostaną w porę zauważone.

Sprężarka z półki

Każdy może obiecać, że przyjedzie na miejsce awarii bardzo szybko. Jest to możliwe, w końcu współczesne samochody mają duże możliwości. Jakikolwiek serwis może pojawić się w Państwa zakładzie w ciągu godziny, zdiagnozować awarię, po czym pozostawić z problemem na około cztery tygodnie, bo tyle czasu będzie potrzebował na sprowadzenie nowej sprężarki lub skraplacza. Z nami można tego uniknąć – większość komponentów chłodniczych oraz części mamy od ręki.

Ludzki potencjał

Czas to praktyka i doświadczenie, które procentują. To także stwarzanie możliwości pracownikom – inwestujemy w szkolenia naszych serwisantów, w narzędzia i samochody serwisowe. Zmotywowany i zadowolony pracownik nie będzie zerkał na zegarek, aby czym prędzej skończyć robotę – będzie chciał zrobić ją skutecznie. A kawy napije się później.

Papiery i odpowiedzialność

Państwa instalacja chłodnicza wymaga czasu, aby ją poznać i regularnie dbać o nią. Ale to nie wszystko. Wymaga też stosownej i czasochłonnej dokumentacji. Uregulowań prawnych dotyczących chłodnictwa jest mnóstwo i ciągle pojawiają się nowe. Z nami nie należy obawiać się inspektora ochrony środowiska bądź innego urzędnika. Poprowadzimy dokumentację Państwa instalacji, założymy karty urządzeń, dopilnujemy, aby czynnik chłodniczy był ekologiczny. Należymy do Krajowego Forum Chłodnictwa – największej organizacji branżowej w Polsce. Jesteśmy ze wszystkim na bieżąco.