Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

Większość polskich firm zostało założonych w przełomowym roku 1989. Również i my rozpoczęliśmy wtedy działalność w branży chłodniczej. Od początku naszą domeną było chłodnictwo przemysłowe – serwis oraz instalacje w zakładach przetwórczych.

Wraz z rozwojem rynku i pojawieniem się coraz większej ilości sieci handlowych wyspecjalizowaliśmy się również w usługach serwisowych dla klientów komercyjnych.

Rozwój rynku zapewnił nam nie tylko nowych klientów, ale i umożliwił nawiązanie współpracy ze znanymi na świecie producentami i dostawcami urządzeń chłodniczych. W gronie tym znalazł się m.in. Electrolux, Linde Polska oraz Carrier – firmy, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Poszerzeniu uległ też zakres świadczonych przez nas usług. Uzupełniliśmy je o klimatyzację, a od 2007 roku również o wentylację, co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa.

Przez ponad 20 lat działalności osiągnęliśmy wiele, ale wciąż mamy oczy szeroko otwarte – starając się nadążać za tendencjami rynkowymi, oczekiwaniami klientów i coraz większą ilością uregulowań prawnych, które dotyczą naszej branży.

Prowadzenie firmy chłodniczej 20 lat temu było o wiele łatwiejsze – wystarczyło dobrze znać swój fach. Wiele firm chłodniczych zatrzymało się na tym etapie. Tymczasem wymagania klientów, nowoczesne technologie, a także aspekty ekologiczne i prawne sprawiły, że chłodnictwo ma teraz zupełnie inny wymiar.

Serwis chłodniczy to ogromna odpowiedzialność, którą bierzemy na siebie.