Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Agregaty wody lodowej

Agregaty wody lodowej to rozwiązania, które sprawdzają się w dużych tematach w chłodnictwie komercyjnym i przemysłowym.

 Pierwsze zasadnicze użycie chillerów to rozbudowane systemy klimatyzacji np. w budynkach biurowych czy centrach handlowych. Woda lodowa pochodząca z agregatów zasila chłodnice central klimatyzacyjnych lub klimakonwektory.

Ponadto, agregaty wody lodowej z powodzeniem stosowane są w zakładach produkcyjnych i przetwórczych, a także przemyśle farmaceutycznym, chemicznym czy papierniczym. W tym przypadku woda z agregatów bierze udział w procesie technologicznym jako medium chłodzące.

Zakres naszej firmy to nie tylko montaż chillerów, ale i całościowy projekt instalacji, uruchomienie i konfiguracja, a także serwis. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu instalacjach, opieramy się wyłącznie na urządzeniach sprawdzonych producentów.

Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania oraz Wielkopolski. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.