Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekuperatory AERIS

schemat rekuperacji aeris

Połączenie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła to gwarancja świeżego powietrza i komfortu w domu. My wybraliśmy markę AERIS. Dlaczego?

Starannie wybieramy dostawców urządzeń, które montujemy. Rekuperatory AERIS to najlepsza propozycja tego typu rozwiązań na polskim rynku. Należy jednak pamiętać, że odzysk ciepła to nie tylko centrala wentylacyjna bądź rekuperator.

Ogromne znaczenie ma projekt oraz jakość instalacji wentylacji mechanicznej - nawet najlepszy rekuperator nie pomoże, jeśli wentylacja nie będzie prawidłowo wykonana. Polecamy usługi naszej firmy w zakresie:

  • projektu wentylacji
  • montażu wentylacji mechanicznej
  • doboru rekuperatora
  • instalacji urządzeń, uruchomienia i regulacji
  • opieki serwisowej

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest tematem na tyle szerokim, że poświęciliśmy mu osobny serwis internetowy www.rekuperatory-poznan.pl Znajdą tam Państwo nie tylko poszczególne modele rekuperatorów Aeris, ale i dużą dawkę wiedzy na temat wentylacji mechanicznej i rekuperacji. Zapraszamy!