Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy klientów

Dom & firma

Klimatyzacja, wentylacja i pompy ciepła to nasze rozwiązania dla domu.

Budowa domu jednorodzinnego czy też budynku firmowego daje szansę na zastosowanie przemyślanych rozwiązań, które zapewnią komfort cieplny i optymalizację kosztów związanych z energią i ogrzewaniem.

KLIMATYZACJA

Warto w nią zainwestować - szybko i skutecznie schłodzi dom latem, stanowi też dobre wspomaganie ogrzewania pomieszczeń. Instalujemy klimatyzację sprawdzonych producentów - Carrier, Sinclair czy Toshiba.

Współpraca z nami zaczyna się od obejrzenia lokalizacji i doboru odpowiedniego rozwiązania. W naszej ofercie są m.in. estetyczne, ciche i wydajne klimatyzatory inwerterowe ścienne, które nie popsują wyglądu pomieszczenia. W budynkach firmowych z reguły instalujemy klimatyzatory kasetonowe lub kanałowe - posiadamy szeroki wybór urządzeń.

I, co najważniejsze, nasi serwisanci instalują klimatyzację solidnie. Nie muszą się Państwo obawiać wody kapiącej ze ścian czy innych niedoróbek. Gwarantujemy wysoką jakość montażu.

WENTYLACJA

Właściwy przepływ powietrza to niewidoczny gołym okiem komfort. Wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej połączonej z odzyskiem ciepła, wentylacji nawiewnych i wyciągowych, a także wentylacyjnych grawitacyjnych. Pomagamy w doborze właściwego rozwiązania, wykonujemy projekty, instalujemy oraz sprawujemy opiekę serwisową.

POMPY CIEPŁA

Dobrze dobrana pompa ciepła to połowa sukcesu - równie istotny jest fachowy serwis. Mogą Państwo na nas polegać. Od lat instalujemy sprawdzone przez nas pompy ciepła marki Toshiba Estia. Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo pewność, że nie będzie przykrych niespodzianek.

Tej części działalności poświęciliśmy odrębny serwis internetowy, na który serdecznie zapraszamy - www.toshiba-estia.com.pl Zamieściliśmy tam dużą dawkę informacji odnośnie pomp ciepła, pomagamy odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości. Ponadto znajdą tam Państwo poszczególne modele pomp ciepła Toshiba Estia, zestawy urządzeń oraz zbiorniki wody użytkowej ACV.