Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy klientów

Przemysł

 Chłodnictwo przemysłowe wraz z klimatyzacją i wentylacją.

Zakłady przetwórstwa mięsnego i spożywczego, zakłady produkcyjne i farmaceutyczne, gospodarstwa sadownicze i ogrodnicze to stałe grono naszych klientów.

Instalacje chłodnicze i serwis

Wykonujemy instalacje chłodnicze – montaż nowych urządzeń, rozbudowy obiektów i modernizacje. Czuwamy także nad utrzymaniem ruchu. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Znając specyfikę poszczególnych branż jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się na przestrzeni wielu lat. Źle wyliczone zapotrzebowanie na moc chłodniczą, a w następstwie niewłaściwe urządzenia prędzej czy później powodują duże starty materialne – wiemy, jak tego uniknąć.

Klimatyzacja i wentylacja

Razem z usługami chłodniczymi wykonujemy instalacje klimatyzacyjne oraz wentylacyjne. Dla wielu z naszych klientów wykonywaliśmy kompleksowe prace. Wentylacja hali magazynowej oraz klimatyzacja i wentylacja budynków biurowo-socjalnych to częsty zakres naszych zleceń. Wykonujemy także zlecenia na wentylację dla obiektów przemysłowych, spawalni czy laboratoriów. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu do serwisu instalacji.