Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy klientów

Handel

Montaż urządzeń chłodniczych, wentylacja i utrzymanie ruchu.

Wśród naszych klientów na rynku komercyjnym są duże sieci handlowe, markety, centra logistyczne, ale też i sklepy prywatne.

Instalacje chłodnicze i utrzymanie ruchu

Zakres naszych usług to kompleksowy montaż instalacji chłodniczej, montaż regałów i mebli, budowa komór chłodniczych oraz mroźni. Częścią takich instalacji są zaawansowane technologicznie systemy sterowania zintegrowane z pełnym monitoringiem parametrów pracy i temperatury.

Wiemy o tym, że w hipermarkecie czy jakimkolwiek innym sklepie każda awaria chłodnicza to ogromne straty. Świadczymy też usługi całodobowego utrzymania w ruchu urządzeń chłodniczych na obiektach handlowych.

Klimatyzacja i wentylacja

Dla tej grupy klientów projektujemy oraz instalujemy centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne. Wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznych nawiewnych i wyciągowych np. dla biur, a także sanitarnych dla pomieszczeń socjalnych. Zakres naszych usług to także instalacje wentylacji grawitacyjnej, czyli montaż wywietrzaków grawitacyjnych oraz nasad dachowych typu turbowent.