Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy klientów

Gastronomia

Instalacja klimatyzacji i wentylacji oraz komory chłodnicze i mroźnicze.

Klimatyzacja

Restauracje, hotele czy pensjonaty to miejsca, które muszą zapewnić komfort swoim gościom. Kluczowa jest tutaj właściwie dobrana i wykonana instalacja klimatyzacyjna.

Mamy duże doświadczenie w tego typu obiektach – pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia, wykonujemy instalację oraz czuwamy nad serwisem.

Komory chłodnicze i mroźnie

Gastronomia to także przechowywanie żywności – tutaj mogą Państwo polegać na nas w kwestii montażu komór chłodniczych i mroźniczych. Polecamy w szczególności komory chłodnicze znanego producenta Viessmann. Oferujemy także wysokiej jakości systemy sterowania, które pozwalają na ciągły monitoring parametrów pracy i temperatur urządzeń chłodniczych.

Wentylacja

Bardzo ważną częścią zaplecza kuchennego jest wentylacja, która zapewni skuteczną wymianę powietrza. Duża ilość urządzeń chłodniczych to dużo wytwarzanego ciepła oraz zapachów, które należy wyeliminować.

Zakres naszych usług to projekt, instalacja i serwis wentylacji mechanicznych nawiewnych i wyciągowych, w tym wyciągowych gastronomicznych (podłączenie okapów kuchennych).