Zadzwoń: +48 601 55 44 77

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Historia

O firmie Werner

Firma z historią

Zespół pracowników, szereg realizacji, oferta i doświadczenie – to widzą Państwo na stronie internetowej mojej firmy.
Chciałbym jednak pokazać, że za Firmą Werner stoi historia rodzinna. Dla mnie znaczy ona znacznie więcej niż daty w rozwoju firmy.

O firmie Werner

Moje początki

Wszystko zaczęło się 10 grudnia 1989 roku, miałem wtedy 7 lat. Tata, Ireneusz Werner, założył firmę chłodniczą.
Zaczynał od jednego pracownika, z czasem pojawiali się kolejni. Inwestował w rozwój firmy – ona i rodzina były dla Niego najważniejsze.

Odkąd pamiętam towarzyszyłem Tacie w pracy. A On – mimo mojego młodego wieku – nie odsuwał mnie, starając się angażować do różnych prac. I tak wyrosłem, ciągle towarzysząc Tacie. W czasie technikum zawsze miesiąc wakacji pracowałem u Taty, również i później, w czasie studiów.

Często nie mogłem pogodzić się z tym, że Tata wymagał ode mnie więcej niż od innych. Z perspektywy czasu doceniam, że to dzięki Jego podejściu do mnie i determinacji bardzo dużo się nauczyłem.

O firmie Werner

Firma dziś

Z upływem lat i rozwoju podjęliśmy decyzję, by utworzyć spółkę. Werner Sp. z o.o. Sp. K. powstała 10 lipca 2017 roku.

Tata zawsze we mnie wierzył. Wiedział, że dobrze mnie wykształcił. Przekazał całą swoją wiedzę w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego. Jego pragnieniem było, abym rozwijał firmę. Niestety, nagła śmierć Taty przerwała naszą współpracę.

Bardzo dużo Mu zawdzięczam, choć nie zawsze we wszystkim się zgadzaliśmy. Tata był bardzo dobrym człowiekiem, pełnym empatii i wyrozumiałości. Dzisiaj dalej prowadzę firmę i ciągle ją rozwijam. Tak, jak sobie życzył.

Arkadiusz Werner